Zimmermann FZ 30 / FZ 35 Köprülü Cnc İşleme Merkezi

KLASİK KANITLANMIŞ TEKNOLOJİ

Portal freze makineleri FZ30 ve FZ35, çok çeşitli görevler için ekonomik bir çözüm sunar. FZ35 ile çelik ve dökme demirin ince işlemesinden hafif metallerin ve plastiklerin işlenmesine kadar her türlü malzeme frezelenebilir. Bu seriler pek çok alandan sektöre özgü gereksinimleri karşılar; örneğin model ve kalıp yapımında model, kalıp, enjeksiyon kalıplama ve birçok varyantta sac metal şekillendirme araçları, uçak yapımı için trim parçalarının kesilmesi, gerilerek şekillendirilmiş parçalar, kürekler ve akrilik camda ve ayrıca tekne ve Laminasyon kalıplarının veya güverte yapılarının üretimi için gemi yapımında kullanılır.

FZ30 ve FZ35, birkaç aynı , hatta farklı parça aynı anda bağlanıp birbiri ardına işlenebildiğinden doğal olarak insansız vardiyalarda da mükemmel kullanım sağlar.

UYGULANABİLİR FREZELEME KAFALARI

  • VH 10
  • VH 20
  • VH 30
zimmermann vh 10 freze kafası

İNCE TASARIM SAYESİNDE MİNİMUM RAHATSIZ EDİCİ KONTURLAR

Çatal başı döküm monobloktan yapılmıştır. Küçük boyutuna rağmen, VH10 yüksek kenetleme kuvvetleri  sağlar ve dengeli parça işleme sağlar . İsteğe bağlı: Soğutma yağlayıcıları ve / veya minimum miktarda yağlama ile etkili proses soğutması. Alüminyum, kompozit malzemeler, plastikler, üreol ve kilin frezelenmesi için özellikle uygundur.
zimmermann vh 20 freze kafası

GÜÇLÜ TORKLARI YÜKSEK DÖNÜŞ HIZLARIYLA BİRLEŞTİRİR.

Elektronik olarak gerilmiş, boşluksuz torklu çift motorlar. C ekseni doğrudan bir tork sürücüsüne sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ölçüm sistemleri aracılığıyla yüksek hassasiyetli konumlandırma. Simetrik yapı ve aşağı doğru sivrilen kompakt tasarım sayesinde, freze kafası küçük bir engelleyici kontura sahiptir ve farklı üreticilerin iş milleriyle birleştirilebilir.

zimmermann vh 30 freze kafası

EN YÜKSEK SICAKLIK KARARLILIĞI İLE MAKSİMUM HASSASİYET

Entegre salınım ve titreşim sönümleme, frezeleme sürecinde daha da hassas sonuçlar sağlar. A ekseni, geri tepmesiz bir ön gerilimli tork dişli sürücü paketi tarafından, C ekseni ise doğrudan bir tork motoruyla tahrik edilir. Standart bir sıvı soğutma sistemi, eşzamanlı işleme sırasında üretilen ısıyı dağıtır. Freze kafaları alüminyum, kompozit malzemeler, çelik ve dökme demiri işlemek için uygundur.

çalışma alanı

X ekseni

3.000 – 6.000 mm

Y ekseni

2.360 – 3.360 mm

Z ekseni

1.000 – 1.500 mm

Tabla boyutu

Boy

5.000 – 8.000 mm

Genişlik

2.000 – 3.000 mm

Yükseklik

400 mm

Tabla Yükü

maks. 30.000 kg/m2

T-Kanallar (boylamasına)

opsiyonel 18H8

T-Kanalların mesafesi

250 mm

Eksen sürücüleri

Sürme hızı X-, Y-, Z-ekseni

20 m / dak kadar

İvmelenme doğrusal eksenler

1,5 m/s2 kadar

Zimmermann FZ 30 / FZ 35 Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Teknik bilgileri PDF indirme yoluyla elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size FZ 30 / FZ 35 işleme merkezi broşürünü göndermekten memnuniyet duyarız. İlginiz için çok teşekkürler!