Hermle C 650 Cnc Dik İşleme Merkezi - Uygulamalar

Makine konstrüksiyonundan hassas mekaniğe, tıp mühendisliğinden enerji üretimine, havacılık ve otomotiv endüstrisinden takım ve kalıp konstrüksiyonuna ve genel taşeron endüstrisine kadar: C 650, çok çeşitli freze işlemleri için idealdir. 2017 yılında yeni işleme merkezi olarak hizmete girdiğinden beri pratik uygulamalarına henüz yaklaşabilen bir örnek yok. İlk olun! Diğer Hermle işleme merkezleri ile iyi uygulama örneklerine erişmek için aşağıdaki düğmeyi kullanın.

Hermle C 650 için 7 sebep

Hattında kaleci kadar güvenilir ve bir golfçünün atışı kadar hassaslar. – Hermle cnc dik işleme merkezlerimiz verimli ve güçlü frezeleme ve tornalama gerektiğinde her türlü farklı sektördeki yıldız kalitelerini kanıtlamaktadır. En iyi sonuçları alın ve her türlü disiplinde zirveye ulaşın!

Hermle C 650 Başlıca Değerler

Hareketler: 1050 x 900 x 600 mm
Gövde: Çap 900 / H 600 mm
Çarpma dairesi: Ø 1100 mm
Maks. dikey tabla boşluğu: 775 mm

GERÇEKLER

Devir: 15000/ 18000 dev/dak
Hızlı lineer hareketler: X-Y-Z: 35 m/dak
Rijit Sabit Tabla: 1250 x 982 mm
Tabla yükü maks.: 3000 kg (3 ton)

ÇARPIŞMA KORUMA İLE YÜKSEK TEKNOLOJİK İŞ MİLİ

Tıpkı salıncak döner tablalarımız gibi, iş millerimiz de tamamen Gosheim’daki tek fabrikamızda üretilmektedir. 5 eksen işlemeye uygun iş milleri iki parça halinde üretilmiştir ve servis sırasında kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Düşük hacim kaplayan kenarları ve sıkıştırma manşonları ile çarpışma koruması sayesinde, maksimum çarpışmadan kaçınmak için güvenliğe öncelik verilir. Çarpışmaların %50’sinde hasar önlenebilir.

A dan Z ye

Otomatik kabin kapısı, otomasyon paketleri, BDE sinyali, emülsiyon buharı çekme sistemi, hassasiyet paketleri, yüksekliği ayarlanabilir kontrol paneli, talaş konveyörü, takım içi soğutma sistemleri ve talaş arabası, takım kırılması izleme ve ölçümü, ek takım magazinleri …

Üretim ve İşletmede

Hermle birçok bileşeni, hafif yapı ve mineral döküm teknolojisini kullanarak üretmektedir. Yüksek derecede kendi üretimi, yerel tedarikçiler ve yüksek verimlilik faktörlerine sahip bileşenler de enerji verimliliğini arttırmaktadır. Enerji geri kazanımı, yüksek kaliteli servo sürücüler ve efsanevi uzun servis ömürleri, fiili çalışma sırasında aynı yüksek standartların kanıtıdır.

Heidenhain Tnc 640

Kontrol ünitesi, hızlı kontur programlaması ve hızlı 3D çalışmaları ile, izleme topunu, USB ve Ethernet arayüzlerini sağlar. Dinamik Verimlilik, Dinamik Hassasiyet veya Kinematik Opt. yazılımları aynı zamanda fonksiyon yelpazesini genişletmeye hizmet eder. Hermle’nin kesin kurulum ve kontrol elemanları çalışmayı basitleştirir ve iyileştirir.

Takım Magazini

C 650’nin takım magazini makine yatağına entegre edilmiştir ve bu da çok iyi erişilebilirlik sağlar. Standartta tezgah merkezinde dairesel konumlanmış 42 cep mevcuttur ve ek opsiyon magazinler ile arttırılabilir. Maksimum takım ağırlığı 8 kg ve maksimum takım uzunluğu 350 mm’dir. Takım değiştirme pozisyonlarında üfleme ağızlıkları vardır. İsteğe bağlı ilave ek magazinler ile, işleme merkezinin kapasitesi ZM 50 ve ZM88 opsiyonları ile arttırılabilir.

Otomasyon

HIMS kontrol aracı (‘Hermle Bilgi Yönetim Sistemi’), esnek makine durumu izlemesi yapılmasını sağlar; diğer özelliklerin yanı sıra ‘Live Messenger’ da dahil. Hermle Yüksek Performans Serisi modelleri, palet değiştiricilerin eklenmesi, elleçleme, döner yükleme ve robot sistemleri ve pnömatik karşı puntalı tutucular da dahil olmak üzere önemli ölçüde daha fazla otomatikleştirilebilir.

Herşey En İyi Şekilde Önden Düşünülmüş

Kapsamlı akışkan teknolojisinden, optimize edilmiş yonga yönetim sistemine ve bir dizi soğutucu yağlama ünitesine: Örneğin. Her tür talaşı çalışma alanından çıkarmak için doğru talaş atma ekipmanı. Özellikle kompakt ve yerden tasarruf sağlayan işleme merkezi, demonte edilmeden taşınabilir ve temelsiz olarak kurulabilir, makina montajlı olarak sevk edilebilir.

Hermle C 650 Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Teknik bilgileri PDF indirme yoluyla elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size C 650 işleme merkezi broşürünü göndermekten memnuniyet duyarız. İlginiz için çok teşekkürler!