ZIMMERMANN FREZE KAFALARI

Zimmermann freze kafaları, freze çözümlerimizin özü ve kalbidir. Her bir sistem konsepti, işlenecek her malzeme, istenen her işleme hacmi ve her yüzey kalitesi için doğru frezeleme kafasına sahibiz. Dinamik 2 ve 3 eksenli çatal kafaları dökme monobloktan yapılmıştır. Bu tek parçalı döküm yapı, aynı zamanda optimum titreşim ve titreşim sönümleme ile yüksek düzeyde termal stabilite ile karakterize edilir. Patentli Zimmermann freze kafaları, güçlü ve esnek ile dinamik ve kompakt arasında değişir.

Farklı olarak M3ABC freze kafası kullanıldığında tezgah köprü üzerinde X, Y, Z hareketini yapar ve iş mili bu freze kafası içerisinde A, B ve C eksen hareketlerini takımda gerçekleştirir. Bu sayede 6 eksen bir köprü tipi frezelemeye ulaşılmış olur ve bu eşsiz dinamiklik, boşta geçen hareketlerin yok olmasını sağlar, talaş giriş çıkış hareketlerini azaltır ve daha uzun süreler takımın talaştan ayrılmamasını sağlar.

Zimmermann freze iş mili kafaları frezeleme kafaları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın altındaki freze kafalarını inceleyebilirsiniz.  

VH 40

Kararlı. Kesin. Verimli.

VH 60

Dinamik. Kesin. Çok yönlü.

M3ABC

Verimli. Esnek. Verimli.

VH 10

Yeni. Kuvvetli. Hızlı.

VH 20

İnce. Dinamik. Kuvvetli.

VH 30

Kesinlikle. Kararlı. Çok yönlü.