Hermle C 12 Cnc Dik İşleme Merkezi - Uygulamalar

Kurulum alanı ile birlikte maksimum verimlilik: Hermle C 12 , Hermle-Performans-Serisi ‘ndeki en kompakt işleme merkezidir. 100 kg ağırlığa kadar kübik parçaların işlenmesi için tasarlanmıştır.
Hermle C 12 Çok çeşitli uygulamalarda kompakt, hassas ve dinamik bir şekilde çalışır. Aşağıdaki uygulama alanlarının gösterdiği gibi, doğru herhangi bir uygulama için doğru iş mili devri mevcuttur.

Hermle C 12 için 7 sebep

Hattında kaleci kadar güvenilir ve bir golfçünün atışı kadar hassaslar. – Hermle cnc dik işleme merkezlerimiz verimli ve güçlü frezeleme ve tornalama gerektiğinde her türlü farklı sektördeki yıldız kalitelerini kanıtlamaktadır. En iyi sonuçları alın ve her türlü disiplinde zirveye ulaşın!

c 12 işleme ve çarpma alanı

Hermle C 12 Başlıca Değerler

Hareketler: 350 x 440 x 330 mm
Gövde: Çap 320 / H 265 mm
Çarpma dairesi: Ø 610 mm
Maks. dikey tabla boşluğu: 430 mm

GERÇEKLER

Devir: 12000/ 15000/ 18000/ 25000/ 30000/ 42000 dev/dak
Hızlı lineer hareketler: 30 (50) m/dak.
Salıncak Döner Tabla: Çap 320 mm
Tabla yükü maks.: 100 kg

ÇARPIŞMA KORUMA İLE YÜKSEK TEKNOLOJİK İŞ MİLİ

Tıpkı salıncak döner tablalarımız gibi, iş millerimiz de tamamen Gosheim’daki tek fabrikamızda üretilmektedir. 5 eksen işlemeye uygun iş milleri iki parça halinde üretilmiştir ve servis sırasında kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Düşük hacim kaplayan kenarları ve sıkıştırma manşonları ile çarpışma koruması sayesinde, maksimum çarpışmadan kaçınmak için güvenliğe öncelik verilir. Çarpışmaların %50’sinde hasar önlenebilir.

A dan Z ye

Otomatik kabin kapısı, otomasyon paketleri, BDE sinyali, emülsiyon buharı çekme sistemi, hassasiyet paketleri, yüksekliği ayarlanabilir kontrol paneli, talaş konveyörü, takım içi soğutma sistemleri ve talaş arabası, takım kırılması izleme ve ölçümü, ek takım magazinleri …

Üretim ve İşletmede

Hermle birçok bileşeni, hafif yapı ve mineral döküm teknolojisini kullanarak üretmektedir. Yüksek derecede kendi üretimi, yerel tedarikçiler ve yüksek verimlilik faktörlerine sahip bileşenler de enerji verimliliğini arttırmaktadır. Enerji geri kazanımı, yüksek kaliteli servo sürücüler ve efsanevi uzun servis ömürleri, fiili çalışma sırasında aynı yüksek standartların kanıtıdır.

Heidenhain Tnc 640

Kontrol ünitesi, hızlı kontur programlaması ve hızlı 3D çalışmaları ile, izleme topunu, USB ve Ethernet arayüzlerini sağlar. Dinamik Verimlilik, Dinamik Hassasiyet veya Kinematik Opt. yazılımları aynı zamanda fonksiyon yelpazesini genişletmeye hizmet eder. Hermle’nin kesin kurulum ve kontrol elemanları çalışmayı basitleştirir ve iyileştirir.

Takım Magazini

C 12’nin takım magazini makine yatağına entegre edilmiştir ve bu da çok iyi erişilebilirlik sağlar. Standartta tezgah merkezinde dairesel konumlanmış 36 cep mevcuttur ve ek opsiyon ile ikinci kat eklenerek (ZM 35) 35 ek cep ile gelebilmektedir. Maksimum takım ağırlığı 8 kg ve maksimum takım uzunluğu 200 mm’dir.

ROBOT SİSTEMİ, PALET DEĞİŞTİRİCİ VE KULLANIM SİSTEMİ

C 12 kompakt işleme merkezi, Yüksek-Performans-Serisinin başlangıç tezgahıdır ve zaten yüksek otomasyon seviyesine sahiptir. Örneğin, RS 05 robot sistemi, HS flex ve PW 100 palet değiştirici hepsi buna bağlanabilir. Gerekirse, HACS (Hermle Otomasyon Kontrol Sistemi) ve HIMS (Hermle Bilgi Yönetim Sistemi) daha kolay kullanım için eklenebilir.

Herşey En İyi Şekilde Önden Düşünülmüş

Kapsamlı akışkan teknolojisinden, optimize edilmiş yonga yönetim sistemine ve bir dizi soğutucu yağlama ünitesine: Örneğin. Her tür talaşı çalışma alanından çıkarmak için doğru talaş atma ekipmanı. Özellikle kompakt ve yerden tasarruf sağlayan işleme merkezi, demonte edilmeden taşınabilir ve temelsiz olarak kurulabilir, makina montajlı olarak sevk edilebilir.

Hermle C 12 Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Teknik bilgileri PDF indirme yoluyla elde edebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size C 12 işleme merkezi broşürünü göndermekten memnuniyet duyarız. İlginiz için çok teşekkürler!