Zimmermann Özel Çözümler

Bireysel ihtiyaçlarınız için özel makine çözümleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Frezeleme çözümünün tüm özellikleri, karmaşık üretim süreçlerindeki özel uygulamalarla eşleştiğinden, her projeden önce bireysel teknolojik tavsiyeler verilir. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve teknolojik ortaklıklar sayesinde, çok çeşitli malzemeleri işlemek için yeni olanaklar açan sizinle çözümler üretebiliriz.

Zimmermann Portal Freze İşleme Merkezleri

Maksimum mekanik doğruluğun mükemmelliğe ne kadar yaklaştığını deneyimleyin. Klasik tasarımdaki portal freze makinelerinden 5 ve 6 eksenli portal portal freze makinelerine kadar tüm Zimmermann frezeleme çözümleri en yüksek kaliteyi ve hassasiyeti garanti eder.

FZ 100

Benzersiz. Dönmesi Kolay. Üretken.

FZ 42

Güçlü. Çevik. Uyarlanabilir.

FZ 40 KOMPAKT

Kompakt. Güçlü. Çok Hırslı.

FZ 37

Çok Yönlü. Düşünülmüş. Tecrübeli.

FZ 33 KOMPAKT

Bağımsız. Esnek. Uygun.

FZU

Simetri. Ergonomi. Evrensel.

FZ 32

Değişken. Simetrik. Ekonomik.

FZ 30 / FZ 35

Klasik. Kanıtlanmış. Dürüst.

STOK MAKİNELER

Kısa termin süresi.

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İÇİN FREZELEME ÇÖZÜMLERİ

Zimmerman’da maksimum hassasiyet ve detaylara dikkat etme tutkunuzu paylaşıyoruz. Frezeleme çözümlerimiz, otomotiv endüstrisini – model, alet ve kalıp yapımından araç tasarımına, fikstür ve ölçü konstrüksiyonuna – taşır. Maksimum doğruluk ve maksimum yüzey kalitesi söz konusu olduğunda, tolerans aralığımız sıfıra yakındır tıpkı bizim makinelerimizinki gibi.

HAVACILIK ENDÜSTRİSİ İÇİN FREZELEME ÇÖZÜMLERİ

Havacılık için Zimmermann frezeleme çözümleri sadece karbon fiber, alüminyum veya titanyum işlemekle kalmaz. “Made in Germany” kalite mührüne sahip makinelerimiz teknolojik olarak liderdir ve Zimmermann DNA’sının önemli bir bileşenini taşır: güvenilirlik. Bu genetik yapı ile havacılık endüstrisi için olağanüstü ekonomik frezeleme çözümleri geliştiriyoruz.

Zimmermann Yatay Freze İşleme Merkezleri

Zimmermann’ın FZH serisi yeni gelişmeler ve güçlü frezeleme işmillerine öncülük ediyor. Bu, bileşenlerin havacılık endüstrisi için çok çeşitli malzemelerden yapılabileceği anlamına gelir. Yenilikçi hareketli kolon ünitesi sağlam makina yatağı ve son derece dinamik freze kafaları verimli bir frezeleme işlemi sağlar. Standart otomasyon sistemi ve yeni geliştirilen palet işleme, yatay işleme merkezlerinin ayrılmaz bileşenidir.

Freze kafalarımız ile birlikte FZH, alüminyum ve kompozitleri işlerken oldukça verimli bir frezeleme süreci sağlar.

STANDART PALET KULLANIMI

FZH’nin ayrılmaz bir parçası, paleti üretimle aynı zamanda kurmak için bir kurulum istasyonuna sahip standart palet taşımadır. Yeni geliştirilen işleme sistemi, proses açısından güvenilir palet taşımaya olanak tanır, daha büyük palet uzunlukları için uygundur ve kolayca genişletilebilir.

YENİLİKÇİ GEZİCİ SÜTUN KONSEPTİ

FZH’nin temel teknolojisi sağlam, su soğutmalı hareketli bir kolondur. Kılavuz taşıyıcı aralığı, malzemedeki daldırma derinliği arttıkça artar. Uzaktan sürüş kılavuzu, Z ekseni boyunca kesinlikle sabit bir geometri sağlar. İş parçasının hassas alanlarında maksimum sertlik garantisi.
Play Video