Şartlar ve Koşullar (“Şartlar”)

Son güncelleme: (27.09.2020)

Lütfen https://www.hermakina.com.tr web sitesini ve Hermakina (“biz” ,  veya “bizim”) tarafından işletilen mobil uygulamayı (” Hizmet “) kullanmadan önce bu Hüküm ve Koşulları (” Şartlar “,” Şartlar ve Koşullar “) dikkatlice okuyun

Hizmete erişiminiz ve onu kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemezsiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz üçüncü taraf web sitelerine veya Hermakina’ya ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.

Hermakina, üçüncü şahıs web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve bunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, Hermakina’nın, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul edersiniz. bu tür web siteleri veya hizmetler.

Sonlandırma

Koşulları ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan veya sorumluluk almadan Hizmetimize erişimi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Şartların, doğası gereği fesih durumunda kalması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihten sonra da geçerliliğini korur.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda düzenleme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse, yeni hükümlerin yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Neyin önemli bir değişikliği oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Bize Ulaşın

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Terms and Conditions (“Terms”)

Last updated: (27.09.2020)

Please read these Terms and Conditions (“Terms”, “Terms and Conditions”) carefully before using the https://www.hermakina.com.tr  website and the mobile application (the “Service”) operated by Hermakina (“us”, “we”, or “our”).

Your access to and use of the Service is conditioned on your acceptance of and compliance with these Terms. These Terms apply to all visitors, users and others who access or use the Service.

By accessing or using the Service you agree to be bound by these Terms. If you disagree with any part of the terms then you may not access the Service.

Links To Other Web Sites

Our Service may contain links to third-party web sites or services that are not owned or controlled by Hermakina.

Hermakina has no control over, and assumes no responsibility for, the content, privacy policies, or practices of any third party web sites or services. You further acknowledge and agree that Hermakina shall not be responsible or liable, directly or indirectly, for any damage or loss caused or alleged to be caused by or in connection with use of or reliance on any such content, goods or services available on or through any such web sites or services.

Termination

We may terminate or suspend access to our Service immediately, without prior notice or liability, for any reason whatsoever, including without limitation if you breach the Terms.

All provisions of the Terms which by their nature should survive termination shall survive termination, including, without limitation, ownership provisions, warranty disclaimers, indemnity and limitations of liability.

Changes

We reserve the right, at our sole discretion, to modify or replace these Terms at any time. If a revision is material we will try to provide at least 30 days’ notice prior to any new terms taking effect. What constitutes a material change will be determined at our sole discretion.

Contact Us

If you have any questions about these Terms, please contact us.