İmalata tutkuluyuz

Özellikle beş eksen işlenmiş bir parçayı tezgahta işlenirken seyretmek ya da 3D Metal Yazıcıda yeni inşa edilen bir parçaya ilk dokunduğumuzda, kişilerin hayallerine ve hedeflerine ulaşmasında rolümüz olduğunda.

Cnc Satış Ve Pazarlama Hizmetleri

Satış sonrası Cnc servis ve yedek parça temini

Tamir ve bakım hizmetleri

Mühendislik hizmetleri

Cad / Cam Çözümleri

İhtiyaç duyulan Heryerdeyiz

 Sektöründe 2002 yılından beri çalışan tecrübeli satış ve teknik personelden oluşan firmamızın ana hedefi, temsilciliğini yapmakta olduğu, kendi alanlarında ileri teknoloji ürünü olan sistemler yardımıyla, sahip olduğumuz mühendislik bilgisi ve deneyim ile robotlu işleme sistemlerinin getirdiği avantajları proje, eğitim, danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız. 

Teknik personelimiz ile birlikte, bugüne kadar vermiş olduğumuz üstün hizmet anlayışı ve yapmış olduğumuz projeler ile adından söz ettiren bir kuruluş olma yolunda önemli adımlar atmış bulunmaktayız. Mümessili olduğu yazılımlarda kendi bilgi ve deneyimlerini, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, yüksek teknolojiyi kullanarak çözümler sunmaktadır. 

Firmamızın temel işlevleri olan mühendislik, üretim, servis, eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinin süreçleri, aşağıdaki kalite politikası göz önünde tutularak tanımlanmıştır.

  • İş ahlakı çerçevesinde etik sorumluluklarımız yerine getirmek.
  • Müşteri memnuniyetine ve gizliliğine önem vermek.
  • Kalıcı müşteriler edinmek.
  • Bütün çalışmalarımızda şeffaf davranmak.
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmak.
  • Kendimizi sürekli olarak geliştirmek.

Hermakina